Vítej na mých stránkách aTeo.cz.

Myslím, že pohyb v galerii obrázků i v textech je intuitivní a není třeba podrobného návodu k ovládání.

 

Stručně o kategoriích fotokoláží:


Všechny. Zde jsou k prohlédnutí podle data přidání všechny obrázky s výjimkou Hanbáren, Konkurence a Soukromých.

Favorité. Do této kategorie řadím subjektivně (čti: z mého pohledu) nejzdařilejší obrázky bez ohledu na kategorie, nikoli však Hanbárny.

Celebrity. Fotomontáže známých osobností, především politiků.

Legrácky. Obrázky a fotomontáže zejména pro pobavení. S podkategoriemi Atentáty na umění, Genetika, Poblitika a Ostatní.

Pohlednice. Různá blahopřání, novoročenky apod.

Ostatní. To, co se nehodilo do žádné z výše uvedených kategorií.

Hanbárny. Poněkud choulostivější náměty. Kategorie je zaheslovaná, avšak heslo je už několik let nezměněno a pro vstup je nutné buď vyluštit jednoduchou hádanku nebo si o heslo napsat. Prostě kdo tam chce, ať si tam vleze... :-)

Soukromé. Této volby si nevšímejte, nahradila bývalou kategorii „Civilové“. Obsah není veřejně přístupný, takže nemá smysl žádat o heslo.

Archiv. Řada prací je poněkud vyčpělých. Z mnoha nejrůznějších důvodů. Zde odpočívají v pokoji. Nechce se mi je úplně škrtnout.

Konkurence. Cizí práce, které mě zaujaly buď nápadem, úrovní zpracování, či obojím současně.

Vyhledávání podle klíčových slov. Pomůcka pro vyhledávání osob či námětů dle slov v seznamu. Tak třeba pod heslem Církev najdete Ježíše Krista, Boha, papeže i bibli. Nechtěl jsem zvyšovat množství klíčových slov, ale je nepochybné, že postupně přibudou další… Vyhledávat je možné i ve vyhledávacím poli základního řádku vpravo nahoře.

Podotýkám, že nemám žádné velké ambice a rozhodně se nepovažuji za „umělce“. Fotokoláže jsou mým koníčkem. Jejich prostřednictvím po svém komentuji svět. Je-li vám můj pohled blízký a srozumitelný, jste na správné adrese. Pokud ne, nemohu s tím nic významného udělat. A vlastně ani nechci. Každému, co jeho jest…

aTeo

 


 

Chlubírna

 

Software: macek.sandbox.cz